Wysyp informacji o Resident Evil Village

24.01.2021 | ppe.pl | underluk

Wysyp informacji o Resident Evil Village

Capcom na specjalnym wydarzeniu zasypał nas nowymi materiałami z „Resident Evil Village”. Jest demo, będzie kolekcjonerka, wydanie specjalne i tryb sieciowy.


Na nowych materiałach możemy bliżej przyjrzeć się tajemniczej wampirzycy, więc w grze będą obecnie nie tylko wilkołaki. Samo wideo charakteryzuje się niezłą atmosferą. Gameplay z PlayStation 5 potwierdza, że podobnie jak w poprzednich odsłonach serii nie zabraknie zarządzania ekwipunkiem, carftingu, sprzedawcy, u którego dokupimy wyposażenie, beczek i skrzyń, w których znajdziemy amunicję i surowce oraz jakże by inaczej, zagadek. Znaczy te ostatnie to już nie w skrzyniach, a normalnie, w lokacjach po których przyjdzie nam się pałętać.


Jeśli nie jesteście przekonani do gry, a posiadacie PlayStation 5, możecie sprawdzić demo, które dostępne jest już w Store.


Na pokazie zaprezentowano także „Resident Evil: Re-Verse”, czyli specjalny tryb dla wielu graczy, przygotowany z okazji 25-lecia serii. Wcielając się w różne postaci z sagi, będziemy mogli walczyć w pojedynkach PvP. Na to akurat nie czekam.


Co ważne, Capcom potwierdził, ze „Resident Evil Village” poza obecną generacją (PS5, Xbox Series X|S, PC) ukaże się także na PlayStation 4, i Xbox One. Przygotowana zostanie także bezpłatna aktualizacja z PS4 na PS5 oraz Smart Delivery w przypadku Xboksów.


Gra poza standardową edycją, otrzyma także wydanie specjalne oraz kolekcjonerskie (w tym przypadku trzeba będzie wysupłać około 1200 zł). Fotki znajdziecie poniżej.


Premiera? 7 maja.


Resident Evil Village - okładka ps5


Resident Evil Village - edycja deluxe


Resident Evil Village - edycja kolekcjonerska
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści