Chernobylite będzie później, ale większy

24.01.2021 | ppe.pl | underluk

Chernobylite będzie później, ale większy

Chernobylite” nie ukaże się na początku obecnego roku, ale gdy już wyjdzie, zawierał będzie to co było planowane jako DLC.


Okazuje się, że studio dzięki wydawcy (All in! Games) przygotowuje dodatkowe wersje językowe na rynek włoski, chiński, japoński oraz portugalski. W między czasie nagrywa od nowa głosy postaci po angielsku i rosyjsku. Ale:


Niestety, ze względu na wielkość gry (Chernobylite ma kilkakrotnie więcej linii tekstu fabuły niż dowolna z naszych wcześniejszych gier), proces dodawania i testowania nowych języków jest dość czasochłonny i dlatego nie mamy możliwości zakończenia i dopracowania go w bieżącym kwartale.


Jednak dodatkowy czas pozwoli Gliwickiej ekipie wrzucić do gry elementy, które pierwotnie planowane były jako DLC:


Przesuwając premierę, równolegle przygotowujemy dodatkową zawartość i elementy rozgrywki, które w pierwotnym planie miały być dostarczone w formie DLC, co oznacza, że ostateczna wersja Chernobylite będzie większa i wypełniona dodatkami, które wydłużą, wzbogacą i uprzyjemnią rozgrywkę. Wśród nich między innymi nowa lokacja, nowe uzbrojenie, nowi przeciwnicy, rozbudowana współpraca z innymi postaciami i tony poprawek w działaniu istniejących mechanik oraz narzędzi.


Tytuł dostępny jest obecnie na PC w postaci wczesnego dostępu. W okolicach premiery ukaże się także na konsolach.


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści