Róże i Karabiny Maszynowe w drodze

25.01.2021 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Róże i Karabiny Maszynowe w drodze

Zbiór opowiadań grozy Jarosława Turowskiego pod zupełnie nie horrorowym tytułem „Róże i Karabiny Maszynowe”, planuje wydać Phantom Books.


Na facebooku wydawcy czytamy:


Dwadzieścia dwa opowiadania, pisane przez kilkanaście lat i zebrane w tym tomie, to efekt szaleńczej wyobraźni autora. To teksty, po przeczytaniu których czytelnik odkłada na chwilę „Róże i karabiny maszynowe” i w myślach mówi ŁAŁ! I nieważne, czy opowiadanie ma kilka, czy kilkadziesiąt stron. Turowski w krótkiej formie literackiej udowadnia, że jego pierwsza powieść pt. „Nienazwany” była tylko przedbiegiem do szaleńczych, demonicznych i strasznych wizji, które kotłują się w jego umyśle. I bez względu na to, czy trafimy wraz z autorem do czasów zamierzchłych, czy współczesnych, w krainy rodem z koszmaru, czy w otchłań kosmosu, to zawsze staniemy twarzą w twarz ze złem i demonami. Jestem pewien, że opowiadania, które wraz z autorem zebraliśmy w tym tomie wywrą na Was niezapomniane wrażenie.
Tak różnorodne, a jednak ze wspólnym mianownikiem, którym jest ZŁO.


Premiera planowana jest na kwiecień. Okładkę przygotował Dawid Blodek Boldys.


Róże i karabiny maszynowe - Jarosław Turowski - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści