Przeklęte bądź, dziecię w nowym wydaniu

08.02.2021 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Przeklęte bądź, dziecię w nowym wydaniu

Wyprzedane jakiś czas temu „Przeklęte bądź, dziecię” Morta Castle, wiosną wróci do sprzedaży w nowym wydaniu.


Wydawnictwo Phantom Books, tak napisało na swoim fanpage’u:


"Przeklęte bądź, dziecię" trafiło właśnie na stół redakcyjny. Nowe wydanie ozdobiliśmy tym razem grafiką naszego ulubionego studia SaberCore23-ArtStudio, książka będzie w sprzedaży w nowym formacie, twardej i broszurowej oprawie. Zastanawiamy się jeszcze, czy nie dorzucić materiałów dodatkowych, może jakieś opowiadanie Morta? Jeszcze myślimy.


W związku z planowanymi zmianami, wydanie elektroniczne zostało wycofane ze sprzedaży. Zapewne wróci po zmianach.


--


Mała Lisette zostaje zamordowana w piwnicy swojego zwyrodniałego wujka, który przed śmiercią zgotował jej piekło. Jej dusza nie może zaznać spokoju, rozpaczliwie próbując przetrwać.


Gdy po latach do tego samego domu wprowadza się małżeństwo Barringerów z dziesięcioletnią Missy, nie wiedzą, jaki koszmar ich czeka. Tym bardziej, że oni też mają swoje problemy i mroczne sekrety.


Opętanie, cygańskie wierzenia opisane niepowtarzalnym stylem Morta Castle, mistrza w budowaniu nastroju i atmosfery, który potrafi przerazić i wstrząsnąć bez epatowania przemocą i okrucieństwem. Jego opowieść porusza do głębi, mając w pamięci, że uczuciami silniejszym od strachu jest smutek i tęsknota.


--


Przeklęte bądź, dziecię - Mort Castle - okładka

Najnowsze wieści