Przeklęte bądź, dziecię w nowym wydaniu

08.02.2021 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Przeklęte bądź, dziecię w nowym wydaniu

Wyprzedane jakiś czas temu „Przeklęte bądź, dziecię” Morta Castle, wiosną wróci do sprzedaży w nowym wydaniu.


Wydawnictwo Phantom Books, tak napisało na swoim fanpage’u:


"Przeklęte bądź, dziecię" trafiło właśnie na stół redakcyjny. Nowe wydanie ozdobiliśmy tym razem grafiką naszego ulubionego studia SaberCore23-ArtStudio, książka będzie w sprzedaży w nowym formacie, twardej i broszurowej oprawie. Zastanawiamy się jeszcze, czy nie dorzucić materiałów dodatkowych, może jakieś opowiadanie Morta? Jeszcze myślimy.


W związku z planowanymi zmianami, wydanie elektroniczne zostało wycofane ze sprzedaży. Zapewne wróci po zmianach.


--


Mała Lisette zostaje zamordowana w piwnicy swojego zwyrodniałego wujka, który przed śmiercią zgotował jej piekło. Jej dusza nie może zaznać spokoju, rozpaczliwie próbując przetrwać.


Gdy po latach do tego samego domu wprowadza się małżeństwo Barringerów z dziesięcioletnią Missy, nie wiedzą, jaki koszmar ich czeka. Tym bardziej, że oni też mają swoje problemy i mroczne sekrety.


Opętanie, cygańskie wierzenia opisane niepowtarzalnym stylem Morta Castle, mistrza w budowaniu nastroju i atmosfery, który potrafi przerazić i wstrząsnąć bez epatowania przemocą i okrucieństwem. Jego opowieść porusza do głębi, mając w pamięci, że uczuciami silniejszym od strachu jest smutek i tęsknota.


--


Przeklęte bądź, dziecię - Mort Castle - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści