Violet Eyes w rękach Horror Masakry

08.02.2021 | facebook.com/siwiectomek/ | underluk

Violet Eyes w rękach Horror Masakry

Wydawnictwo Horror Masakra po pewnym okresie spowolnienia, ostatnio zdecydowanie przyspieszyło. Przygotujcie się na „Violet Eyes” Johna Eversona.


--


ICH UKĄSZENIA SĄ WIĘCEJ NIŻ ŚMIERTELNE...
Małe miasteczko w pobliżu Everglades miało zaoferować Rachel i jej synowi nowy początek. Zamiast tego stało się początkiem koszmaru, gdy nieznany gatunek much przemieścił się przez okolicę, pozostawiając po sobie bolesne ukąszenia. Media ostrzegały ludzi, by pozostali w domach, dopóki rój nie minie. Ale muchy nie odeszły. I wtedy zamilkły radia i telewizory. Wtedy pojawiły się pająki. Pająki, które potrafiły utkać śmiertelnie niebezpieczną sieć, tak dużą, że w ciągu jednej nocy mogła pochłonąć cały dom. Pająki, które rozmnażając się, zostawiały za sobą poobdzierane/pobielałe kości. Pająki, które, podobnie jak muchy, łakomie poszukiwały delikatnego mięsa....


--


Co prawda trwają jeszcze negocjacje z autorem, ale skoro wydawca już się nimi pochwalił, możemy chyba zakładać, że jest pewny swego. Szczegóły mamy poznać wkrótce.


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści