Wewnętrzny koszmar od Phantom Books

15.02.2021 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Wewnętrzny koszmar od Phantom Books

Wydawnictwo Phantom Books zapowiedziało, że wyda książkę „Wewnętrzny koszmar” Glena R. Krischa.


--


Psychiatra Maury Bennet ma moc ożywiania snów i ściągania ich do świata jawy nadając im cielesną formę. Ludzie ze snów przeistaczają się zarówno w pozornie ludzkie postaci, jak i potworne bestie, karmione najbardziej pierwotnymi pragnieniami. Po wyciągnięciu na świat rzeczywisty, sny ewoluują dostosowując się do otoczenia. Doktor Bennett kolekcjonuje sny, aby pokazać je w LUCIDITY - Muzeum Marzeń, które wkrótce ma zamiar otworzyć. Od chłopca imieniem Kevin wyciąga Pana Freakshow, koszmar karmiący się jego traumą i wspomnieniami dramatycznej śmierci ojca.
Podczas wielkiego otwarcia Muzeum Marzeń Pan Freakshow ucieka, a dla rozrywki uwalnia inne sny i koszmary, które wylegają na ulice Chicago.
Zasady swoistej gry są proste:
Wyśniony byt osiąga nieśmiertelność, zabijając swojego śniącego, zaś jeśli śniący umiera z jakiegokolwiek innego powodu, ucieleśniony sen znika na zawsze.
Czy faktycznie jedynym sposobem, aby to wszystko powstrzymać jest odnalezienie Kewina i zabicie chłopca zanim zrobi to Pan Freakshow?


--


Wewnętrzny koszmar” to druga po „Gdzie mieszka ciemność” książka Krischa, której wydanie w tym roku zostało zapowiedziane przez wydawnictwo Phatnom Books.


Planowany termin wydania? Pod koniec roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści