Wewnętrzny koszmar od Phantom Books

15.02.2021 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Wewnętrzny koszmar od Phantom Books

Wydawnictwo Phantom Books zapowiedziało, że wyda książkę „Wewnętrzny koszmar” Glena R. Krischa.


--


Psychiatra Maury Bennet ma moc ożywiania snów i ściągania ich do świata jawy nadając im cielesną formę. Ludzie ze snów przeistaczają się zarówno w pozornie ludzkie postaci, jak i potworne bestie, karmione najbardziej pierwotnymi pragnieniami. Po wyciągnięciu na świat rzeczywisty, sny ewoluują dostosowując się do otoczenia. Doktor Bennett kolekcjonuje sny, aby pokazać je w LUCIDITY - Muzeum Marzeń, które wkrótce ma zamiar otworzyć. Od chłopca imieniem Kevin wyciąga Pana Freakshow, koszmar karmiący się jego traumą i wspomnieniami dramatycznej śmierci ojca.
Podczas wielkiego otwarcia Muzeum Marzeń Pan Freakshow ucieka, a dla rozrywki uwalnia inne sny i koszmary, które wylegają na ulice Chicago.
Zasady swoistej gry są proste:
Wyśniony byt osiąga nieśmiertelność, zabijając swojego śniącego, zaś jeśli śniący umiera z jakiegokolwiek innego powodu, ucieleśniony sen znika na zawsze.
Czy faktycznie jedynym sposobem, aby to wszystko powstrzymać jest odnalezienie Kewina i zabicie chłopca zanim zrobi to Pan Freakshow?


--


Wewnętrzny koszmar” to druga po „Gdzie mieszka ciemność” książka Krischa, której wydanie w tym roku zostało zapowiedziane przez wydawnictwo Phatnom Books.


Planowany termin wydania? Pod koniec roku.

Najnowsze wieści