Phanotm Books bierze się za Matta Shawa

21.02.2021 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Phanotm Books bierze się za Matta Shawa

Wydawnictwo Phantom Books pochwaliło się podpisaniem umowy na wydanie czterech książek Matta Shawa.


Na fanpage’u wydawncy możemy przeczytać:


Pomyślcie o najmocniejszym horrorze kanibalistycznym, wydanym w Europie i Stanach. Przeczytajcie historię Thomasa, który wychodzi z domu tylko w jednym celu, aby porywać ludzi, ponieważ zasmakował w ludzkim mięsie.
Pomyślcie, o facecie, którego niemal wszystkie książki oznaczone są ostrzeżeniem dotyczącym brutalnych scen, pełnych przemocy i pornografii.
Dodajcie do tego wszystkiego Wielkich Przedwiecznych spoczywających na dnie oceanu, rodem z mitologii lovecraftowskiej, a otrzymacie tak wybuchową mieszankę, że lektura książek, które wydamy pozostanie w waszej pamięci na bardzo długo.
Drodzy fani Phantom Books, z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę na publikację czterech powieści wyjątkowego pisarza, reżysera i producenta. Jego książki były tłumaczone na język koreański, japoński, niemiecki i francuski.
Witamy w naszym wydawnictwie.
MATT SHAW!!!!


Jeszcze w tym roku powinniśmy móc zapoznać się z „Hunger” i „Octopus”. Na pozostałe dwie części „Ośmiornicy” przyjcie nam poczekać do 2022 roku.


Wartko zwrócić uwagę, że wydawnictwo Horror Masakra, także w ostatnim czasie sięgnęło po twórczość Matta Shawa.


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści