Ekranizacja Historii Lisey zadebiutuje latem

22.02.2021 | fdb.pl | underluk

Ekranizacja Historii Lisey zadebiutuje latem

Serial na postawie „Historii Lisey” Stephena Kina wejdzie do oferty Apple TV+ latem.


Niestety nie poznaliśmy dokładnej daty premiery.


Na krześle reżysera zasiada Pablo Larrain, scenariusz napisał Stephen King, a całość powstaje we współpracy Bad Robot i Warner Bors. Television. W obsadzie znaleźli się: Julianne Moore, Clive Owen, Joan Allen, Jannifer Jason Leigh, Dane DeHaan i Ron Cephas Jones.


Tytułowa Lisey jest wdową po słynnym pisarzu. Byli bezdzietnym małżeństwem, więc po śmierci męża kobieta zostaje sama w sporym domu. Ma, co prawda trzy siostry, a w odwiedziny często wpadają do niej fani literatury jej zmarłego partnera, którzy bardzo chcieliby poszperać w dokumentach po nim pozostałych, ale nie zmienia to faktu, że miała sporo czasu na rozpamiętywanie i pogodzenie się z samotnością. Choć pewne znaki wydają się wskazywać, że jej mąż nie do końca odszedł. Na dodatek, na horyzoncie pojawia się pewne niebezpieczeństwo, którego pierwszą ofiarą pada kot sąsiada. Mycie po nim skrzynki na listy, nie do końca jest tym, czym warto rozpocząć dzień.


"Historia Lisey" - Stephen King - recenzja. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści