Fani Smitha będą zadowoleni

28.02.2021 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Fani Smitha będą zadowoleni

Wydawnictwo Phantom Book, szykuje coś wyjątkowego da fanów Guy’a N. Smitha. Napisze krótko – „Sabat. Antologia”.


Na fanpage’u wydawcy możemy przeczytać:


Rusza największy projekt wydawnictwa Phantom Books w dotychczasowej działalności. Specjalnie dla Was wydamy kompletny cykl SABAT ANTOLOGIA w jednym tomie, na nowo przetłumaczony i zredagowany, w twardej oprawie z masą materiałów dodatkowych, które nigdy nie ukazały się w Polsce. Ogólny zarys już posiadamy, jednak bardzo możliwe, że SABAT ANTOLOGIA rozrośnie się do wydania dwutomowego, ponieważ cały czas trwają starania o pozyskanie nowych materiałów. Wierzę, że będzie to wydarzenie wyjątkowe na rynku horroru w Polsce w 2021 roku i należyty hołd oddany Guyowi N. Smithowi.


A także:


Będzie to wydanie w edycji limitowanej, będącej swoistym hołdem złożonym Guyowi N. Smithowi. Oprócz na nowo przetłumaczonych kompletnych powieści (także tych niepublikowanych w Polsce) pojawi się szereg materiałów dodatkowych. Nie chciałbym wszystkiego zdradzać już dzisiaj, ale swój udział w tym wyjątkowym wydarzeniu potwierdzili pisarze, którzy zaczynali swoją czytelniczą przygodę min: od „Dzwonu śmierci”, „Bestii” czy innych książek Guya, a dzisiaj to oni kształtują rynek literacki i o dziwo, nie zawsze rynek horroru!


„Sabaty” są jaśniejszym punktem w twórczości Smitha i fajnie, że otrzymają takie wypasione wydanie. Pierwotnie seria ukazała się nakładem wydawnictwa Phantom Books Press na początku lat dziewięćdziesiątych, ale wtedy mogliśmy zapoznać się z czterem tomami serii, na którą obecnie składa się ich sześć. Teraz mamy szansę dorwać w łapki komplet, wzbogacony o dodatkowe materiały. Mam tylko nadzieję, że wśród tych dodatkowych materiałów nie będzie opowiadań inspirowanych twórczością zmarłego w końcówce zeszłego roku Brytyjczyka, napisanych przez kształtujących dzisiejszy rynek literacki pisarzy. Liczę na sto procent Smitha.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści