Pudełko w kształcie serca w nowym wydaniu

28.02.2021 | swiatksiazki.pl | underluk

Pudełko w kształcie serca w nowym wydaniu

Wydawnictwo Albatros zapowiedziało nowe wydanie książki „Pudełko w kształcie serca” Joe Hilla.


--


Debiutancka powieść Joego Hilla, nowego mistrza horroru!
Jedna z najlepszych książek 2007 roku według magazynu „Publishers Weekly”


Książka kucharska dla kanibali, pętla, na której powiesił się człowiek, film, na którym nagrane jest morderstwo… Judas Coyne ma naprawdę imponującą kolekcję makabrycznych rzeczy. Ale nic, co posiada, nie jest tak kuszące i tak straszne jak wizja posiadania prawdziwego ducha.
„Sprzedam ducha mojego ojczyma temu, kto da najwięcej” – mówi ogłoszenie. A Jude nie może oprzeć się pokusie i sięga do kieszeni. Tym samym staje się właścicielem należącego kiedyś do truposza garnituru.
Jude poradził sobie w życiu z kilkoma duchami: przemocowym ojcem, kochanką, którą bezdusznie opuścił, kolegami z zespołu, który zdradził… Ale kiedy otwiera pudełko w kształcie serca, w którym przywieziono garnitur, uwalnia coś o wiele bardziej namacalnego niż jego widma przeszłości. Coś, co lubi chować się za drzwiami, siadać w jego samochodzie, stać za jego oknem, patrzeć na niego z ekranu telewizora… I czekać – z błyszczącą brzytwą wiszącą na łańcuchu przytwierdzonym do jego ręki…


--


Za okładkę do nowego wydania odpowiada Dark Crayon, dzięki czemu książka będzie idealnie pasowała do „Gazu do dechy”, „Strażaka”, „NOS4A2” i „Dziwnej pogody” wydanych przez Albatrosa pod koniec zeszłego roku. Wreszcie, można by powiedzieć.


Premiera: 10 marca.


Pudełko w kształcie serca - Joe Hill - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści