Jesienią zobaczymy W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

25.03.2021 | filmweb.pl | underluk

Jesienią zobaczymy W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

Netflix zapowiedział kilka polskich produkcji, które zmierzają na platformę. Wśród nich znalazł się slasher „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”.


Film będzie oczywiście kontynuacją „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, który swoją premierę miał w minionym roku. Na krześle reżysera ponownie zasiądzie Bartosz M. Kowalski, który wraz z Mirellą Zaradkiewicz napisał scenariusz. W obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek, Julia Wieniawa, Zofia Wichłacz, Adnrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich.


Twórcy obiecują, że „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” będzie przewrotny, ironiczny, groteskowy i krwawy. Ma to być slasher, który wywróci gatunkowe zasady do góry nogami.


Bohaterem filmu będzie Adaś (Mateusz Więcławek) , młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W drugim filmie poznamy również dalsze losy Zosi (Julia Wieniawa), która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze. [za filmweb.pl]


Premiera odbędzie się jesienią.

Najnowsze wieści