Tormented Souls na nowych materiałach

16.04.2021 | ppe.pl | underluk

Tormented Souls na nowych materiałach

W sieci ukazał się nowy materiał wideo, ukazujący „Tormented Souls” w akcji. Gra wygląda na spełnienie marzeń fanów staro szkolnych survival horrorów.


Ekipa PQube zapowiedziała, że tytuł ukaże się w tym roku na NS, PC, PS5 oraz XSX|S, ale niestety nie zdradziła konkretnej daty. Wiemy natomiast, że w dniach 21 kwietnia – 1 maja, odbędą się beta testy, w których wezmą udział wyłonieni w drodze losowanie gracze PC, spośród tych, którzy wcześniej zarejestrowali się na oficjalnej stornie projektu. Ciekawe czy ich efekt, wpłynie na ujawnienie daty premiery.


A czym w ogóle jest „Tormented Souls”? Cóż, patrząc na dostępne materiały, mokrym snem miłośników takich produkcji jak klasyczne odsłony „Resident Evil”, „Silent Hill” czy „Aline in the Dark”. Tak, ja też się do nich zaliczam i bardzo mi się podoba to co widzę na ekranie. Statyczna kamera, ciekawie prezentująca się bohaterka, eksploracja lokacji, walka i zagadki. Dajcie mi to już.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści