Premiera – Uwodziciel

10.05.2021 | HorrorMasakra | underluk

Premiera – Uwodziciel

Uwodziciel” Jona Athana jest już w siedzibie Horror Masakry, a sama książka dziś powinna trafić na stronę sklepu wydawcy, gdzie będzie można ją kupić.


--


Andrew McCarthy zaczyna martwić się o swoją rodzinę po tym, jak przyłapuje w parku młodego mężczyznę, Zachary'ego Dentona, fotografującego jego córkę Grace McCarthy i inne bawiące się dzieci. Ku jego przerażeniu, po konfrontacji z policją Zacharemu udaje się uniknąć konsekwencji. Po niedługim czasie wpada na niego w restauracji, a potem w sklepie. Wie, że ich spotkania nie są przypadkowe. Kiedy Andrew jest przekonany, że dostatecznie chroni swoją rodzinę, Grace nagle znika...
Mimo starań policji nie udaje się wpaść na żaden trop. Andrew postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zaczyna od szukania przestępców seksualnych w okolicy. Poznaje niekonwencjonalne metody przesłuchań ... Jest gotów zrobić wszystko, by ratować córkę, nieświadomy czystego zła, z którym przyjdzie mu się spotkać podczas poszukiwań. Jest gotów zranić - torturować - każdego, aby chronić rodzinę.


Jon Athan, autor literatury grozy "Into the Wolves' Den" i "The Abuse of Ashley Collins", w powieści "Uwodziciel" zagłębia się w mętny świat internetowych drapieżników.


A czy twoje dzieci są bezpieczne?


--


Uwodziciel - Jon Athan - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści