Wilczy Zew w czerwcu

11.05.2021 | wydawnictwonoca.pl | underluk

Wilczy Zew w czerwcu

W czerwcu nakładem wydawnictwo Nocą ukaże się „Wilczy Zew”, kontynuacja „Czasu na sen” Pawła Leśniaka.


--


Max dochodzi do siebie po tragicznych wydarzeniach w szpitalu, w których stracił mamę i brata. Żyje spokojnie w domu Carla, który obiecał Taylorowi zaopiekować się nim podczas jego nieobecności.
 
Nad ranem otrzymują niespodziewaną wizytę kobiety w białej sukience o indiańskiej urodzie, którą Max kojarzy z wydarzeń w szpitalu. Wraz z nią przychodzi Sara, dziewczynka w wieku Maxa, której rodzina została tej nocy brutalnie zamordowana, a ona sama od tego czasu nękana jest przez czarną postać czającą się i szepczącą do niej z cieni. Ku zdziwieniu domowników wizyta dotyczy tajemniczej księgi, która jest związana z martwym bratem Maxa.
 
Tajemnicze plemię nadciąga by odzyskać księgę. Czego tak naprawdę chcą oraz co łączy księgę i tajemnicze dziewczyny z martwym Taylorem? Co ma się wydarzyć o północy? By otrzymać odpowiedzi Max będzie musiał otworzyć drzwi do świata umarłych, które przysiągł bratu już nigdy nie przekraczać…   


--


Premiera zaplanowana jest na 2 czerwca.


Wilczy Zew - Paweł Leśniak - okłada

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści