Vesper szykuje Pętlę

21.05.2021 | facebook.com/WydawnictwoVesper | underluk

Vesper szykuje Pętlę

Pętla” to tytuł książki Kamila Staniszka, która ukaże się nakładem wydawnictwa Vesper. Mamy klimatyczną okładkę.


--


Historia zrodzona z rozczarowania, upokorzenia oraz goryczy po stracie odbierającej marzenia i przekreślającej sens dalszego życia. Obsesja miłości popycha do autodestrukcji. Śmierć niesie obietnicę ukojenia, a rozpacz gna ku zatraceniu. Czy powrót do miejsc z czasów dzieciństwa przyniesie ulgę i napełni otuchą? Jakie tajemnice kryje beztroski świat utkany ze wspomnień i tęsknoty za dawnymi czasami? Dlaczego spokój przeraża, a piękno i harmonia zdają się kryć tajemnicę, powodując, że na gardle zaciska się pętla? Czy mroki przeszłości wypełzną z koszmarów i zniszczą idylliczny świat widziany oczami dziecka?


Gdy pętla rozluźnia się na szyi bohatera zaczyna się zaciskać wokół Czytelnika. Tajemniczy świat zapadłej wioski na lubelszczyźnie pochłania i mami, a rzeczywistość zaczyna się wymykać spod kontroli umysłu bohatera. „Pętla” to wciągająca powieść pełna tajemnic i mroku. Jednocześnie napisana z niezwykłą lekkością i swobodą, miejscami przesycona gorzką ironią i poczuciem humoru właściwą dla niezwykle oryginalnego stylu autora.


--


Autorem oprawy graficznej jest Michał Lorenc.


Pętla - Kamil Staniszek - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści