Rebel zapozna nas z Wilkołakami z Czarnego Lasu

25.05.2021 | facebook.com/REBELpl | underluk

Rebel zapozna nas z Wilkołakami z Czarnego Lasu

Wilkołaki z Czarnego lasu” to narracyjna gra blefu i dedukcji, z której przedsprzedażą wystartował właśnie Rebel.


--


Wilkołaki z Czarnego Lasu to gra, w której każdemu uczestnikowi przypisywana jest rola: wilkołaka, zwykłego mieszkańca lub specjalnej postaci.
Pod wodzą narratora prowadzona jest rozgrywka składająca się z naprzemiennych faz nocy (gdy wilkołaki wybierają, którego z wieśniaków zamordować) oraz dnia (gdy mieszkańcy starają się wyeliminować wilkołaki ze swojego grona). Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich postaci spoza swojej grupy.


Wilkołaki z Czarnego Lasu: Księżyc w nowiu.
Księżyc w nowiu to rozszerzenie do gry Wilkołaki z Czarnego Lasu, które zawiera wiele ciekawych, alternatywnych wariantów zabawy.
Część z nich podwyższa poziom trudności gry poprzez wprowadzenie dodatkowych zasad, inne wskazują, jak bawić się w większym gronie, jeśli posiadamy więcej niż jeden egzemplarz gry.
Zestaw zawiera również 5 zupełnie nowych postaci, które dodatkowo urozmaicą nasze rozgrywki.


Wilkołaki z Czarnego Lasu: Postacie.
W trakcie ostatnich faz księżyca w Czarnym Lesie panował wyjątkowy spokój. Ten stan nie trwał jednak długo…
Postacie to rozszerzenie do gry Wilkołaki z Czarnego Lasu, wprowadzające aż 24 nowych bohaterów, z których część z determinacją stanie na straży spokoju mieszkańców wsi, podczas gdy inni będą dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Dzięki Postaciom możecie zaprosić do zabawy aż 28 osób jednocześnie, a każda z rozgrywek będzie jeszcze bardziej urozmaicona.


--


Premiera gry jak i wspominanych wyżej dodatków planowana jest na wrzesień.


Wilkołaki z Czarnego Lasu


 

Najnowsze wieści