Rebel zapozna nas z Wilkołakami z Czarnego Lasu

25.05.2021 | facebook.com/REBELpl | underluk

Rebel zapozna nas z Wilkołakami z Czarnego Lasu

Wilkołaki z Czarnego lasu” to narracyjna gra blefu i dedukcji, z której przedsprzedażą wystartował właśnie Rebel.


--


Wilkołaki z Czarnego Lasu to gra, w której każdemu uczestnikowi przypisywana jest rola: wilkołaka, zwykłego mieszkańca lub specjalnej postaci.
Pod wodzą narratora prowadzona jest rozgrywka składająca się z naprzemiennych faz nocy (gdy wilkołaki wybierają, którego z wieśniaków zamordować) oraz dnia (gdy mieszkańcy starają się wyeliminować wilkołaki ze swojego grona). Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich postaci spoza swojej grupy.


Wilkołaki z Czarnego Lasu: Księżyc w nowiu.
Księżyc w nowiu to rozszerzenie do gry Wilkołaki z Czarnego Lasu, które zawiera wiele ciekawych, alternatywnych wariantów zabawy.
Część z nich podwyższa poziom trudności gry poprzez wprowadzenie dodatkowych zasad, inne wskazują, jak bawić się w większym gronie, jeśli posiadamy więcej niż jeden egzemplarz gry.
Zestaw zawiera również 5 zupełnie nowych postaci, które dodatkowo urozmaicą nasze rozgrywki.


Wilkołaki z Czarnego Lasu: Postacie.
W trakcie ostatnich faz księżyca w Czarnym Lesie panował wyjątkowy spokój. Ten stan nie trwał jednak długo…
Postacie to rozszerzenie do gry Wilkołaki z Czarnego Lasu, wprowadzające aż 24 nowych bohaterów, z których część z determinacją stanie na straży spokoju mieszkańców wsi, podczas gdy inni będą dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Dzięki Postaciom możecie zaprosić do zabawy aż 28 osób jednocześnie, a każda z rozgrywek będzie jeszcze bardziej urozmaicona.


--


Premiera gry jak i wspominanych wyżej dodatków planowana jest na wrzesień.


Wilkołaki z Czarnego Lasu


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści