Poradnik zabójców wampirów w sprzedaży

30.09.2021 | facebook.com/WydawnictwoVesper | underluk

Poradnik zabójców wampirów w sprzedaży

Na rynku nakładem Vespera, ukazała się książka „Poradnik zabójców wampirów klubu książki z południa” Grady’ego Hendrixa.


--


Trzecia powieść Hendrixa jaka ukazała się w Polsce. Autor bawi się konwencją horroru, a zarazem odmalowuje portret zwyczajnej Ameryki
przełomu lat 80. i 90. XX wieku. Hendrix podobnie jak w "Mojej przyjaciółce opętanej" zabiera nas do Charleston w Karolinie
Południowej, na senne, podobne do setek innych w całym kraju
przedmieścia, zamieszkałe przez klasę średnią. Bohaterkami swojej
powieści uczynił kury domowe, członkinie lokalnego Klubu Książki, dla
których spotkania w jego ramach, stanowią jedne z najbardziej ekscytujących chwil w ich pozbawionym głębszych emocji życiu. Przykładne żony, kochające matki, sumienne gospodynie domowe, po cichu marzące o wielkiej przygodzie, którą znajdują jedynie na kartach powieści kryminalnych i horrorów jakimi się zaczytują, stają nagle w obliczu niezwykłego, nieprawdopodobnego więc zagrożenia. Na ich osiedle sprowadza się tajemniczy, choć czarujący i posiadający niezwykły dar zjednywania sobie ludzi mężczyzna. Jedna z bohaterek książki zaczyna podejrzewać, że jest on polującym na dzieci wampirem. Ale czy ktoś jej uwierzy? Czy jest w stanie sama stawić mu czoła? I jaką cenę będzie musiała zapłacić za bezpieczeństwo swojej rodziny?


Poradnik zabójców wampirów klubu książki z południa - Grady Hendrix - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści