Dom Horroru zaserwuje bizarro

24.10.2021 | facebook.com/domhorroru/ | underluk

Dom Horroru zaserwuje bizarro

Jeśli lubicie bizarro to Dom Horroru szykuje zbiór opowiadań tego właśnie gatunku – „Bizarretki”.


--


Janus miał tylko dwie. Świętowit - cztery. Grey aż pięćdziesiąt! A "Bizarretki" pokażą wam idealną liczbę dwudziestu dwóch twarzy bizarro fiction. Jedne okażą się straszne, inne obrzydliwe albo wykrzywione w złośliwym uśmieszku, wszystkie jednak odmienne od tego, co do tej pory czytaliście. Bo to bizarro fiction, gatunek nie idący na kompromis, nieznoszący tematów tabu, przekraczający granice fantazji i łamiący kościec skostniałej literatury w maszynce do mielenia psychozy. Tutaj wszystko jest możliwe, a najbardziej możliwe jest to, co najbardziej niemożliwe. Witajcie w krainie osobliwości!


--


Premiera szykowana jest gdzieś na przełomie roku, a wśród autorów znajdą się m.in.: Kazimierz Kyrcz Jr, Patryk Bogusz, Kornel Mikołajczyk i Marcin Majchrzak.


Książka ma już okładkę. Swoją drogą ciekawe jak to jest wyśmiewać okładki innych wydawców, a samemu serwować dosyć dyskusyjne jakościowo grafiki.


Bizarretki - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści