Ohyda wchodzi na salony

22.01.2022 | facebook.com/ohydazin/ | underluk

Ohyda wchodzi na salony

Ohyda” to nowy zin poświęcony horrorowi, który już w przyszłym tygodniu powinien być możliwy do nabycia.


Jak możemy przeczytać na oficjalnym fanpage’u:


Przede wszystkim musicie wiedzieć, że OHYDA jest gazetką wzorowaną na undergroundowym podejściu, jeżeli chodzi o szatę graficzną.

Najprostsze rozwiązania, w tym przypadku: druk/papier/zszywki/kolor - powinno jasno nakreślić wizualną stronę OHYDY

Docelowo zin powinien ukazywać się w miarę cyklicznie, a jego głównym trzonem będą rozmowy z ludźmi związanymi z szeroko pojętym horrorem. Ponadto w OHYDZIE znajdziecie to, co powinno znajdować się w niszowej gazetce, czyli: horror opowieści, ciekawostki dotyczące bieżących wydarzeń, opinie na temat książek i filmów, ale z uwzględnieniem tych mniej popularnych. Nie widzę sensu pisać o rzeczach, o których w zasadzie wszędzie możecie przeczytać lub obejrzeć.

Materiały znajdujące się wewnątrz pierwszego numeru powstawały na przestrzeni kilku tygodni.

Zdaję sobie sprawę, że w czasach internetu, filmików You Tube oraz TikToka praca przy tworzeniu papierowej gazetki jest niejako samobójstwem intelektualnym, ale o to chodzi, aby undergroundowy duch w horrorowym narodzie nie umarł!


Wydaje mi się, że określenie „samobójstwem intelektualnym” w kontekście w jakim zostało użyte powyżej, to gruba przesada.


Ale sam zim zapowiada się interesująco i myślę, że warto mięć go na oku. Wszelkie informacje znajdziecie na fanpage’u.


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści