Horror Masakra kończy działalność

23.01.2022 | facebook.com/HorrorMasakra | underluk

Horror Masakra kończy działalność

Stało się. W wyniku ostatnich zmian w podatkach, które dotknęły nas wszystkich, wydawnictwo Horror Masakra zakończyło działalność.


Już kilka dni temu, na oficjalnym fanpage’u wydawcy mogliśmy przeczytać, że może do tego dojść. Tak zwany Polski Ład, dał się we znaki wielu podmiotom, a wsparcie przedsiębiorców przez nasze państwo (mała litera użyta z premedytacją), zaczyna przynosić pierwsze efekty.


Oto co możemy przeczytać na kanale Horror Masakry:


Po przeszło 9 latach funkcjonowania nadszedł czas, aby się wami pożegnać.

Z końcem lutego 2022 roku nasze wydawnictwo kończy działalność.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy jeszcze będzie możliwy powrót na rynek, jednak przy obecnych zmianach podatkowych etc, nie jesteśmy w stanie dalej funkcjonować.

Pragniemy szczególnie podziękować wszystkim czytelnikom, którzy od samego początku wspierali naszą pracę. Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój Horror Masakry.

Niestety, wszystkie zaplanowane projekty jednocześnie nie są już możliwe do zrealizowania, za co bardzo przepraszamy. Kontynuowanie działalności w takiej formie wiązałoby się z niemożliwymi do udźwignięcia konsekwencjami, które (już w tym momencie bardzo mocno) przekładają się na nasze prywatne życie.

W filmie „Sztorm stulecia” Andre Linoge rzucił takie hasło, że „długie pożegnania tylko potęgują ból” - zatem trzymajcie się ciepło!

Nie mówimy, że już nigdy nie wrócimy na rynek, bo być może jeszcze nadejdą czasy, w których okoliczności znowu zaczną sprzyjać, takiemu fanowskiemu wydawnictwu jak nasze.


Wielka szkoda bo Horror Masakra to kawał naszego horrorowego podwórka, które od dziś będzie zdecydowanie biedniejsze. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wiatr się odwróci i jeszcze zobaczymy te gały z logo ślepiące w naszą stronę.


Pamiętam, że swego czasu (w połowie 2016 roku) wydawca już raz zawiesił działalność, by potem powrócić silniejszym. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.


Czego sobie, Wam i wydawnictwu życzę.

Najnowsze wieści