Premiera – Wampiry nie starzeją się nigdy

21.06.2022 | zysk.com.pl | underluk

Premiera – Wampiry nie starzeją się nigdy

Chcielibyście się nie starzeć? Wystarczy zostać wampirem. Przynajmniej według tytułu wydanego dziś przez Zysk i S-ka – „Wampiry nie starzeją się nigdy".


--


Mroczny humor i przerażające historie dla fanów wampirów w każdej możliwej odsłonie Wyśmienity zbiór mrożących krew w żyłach opowieści, napisanych przez najpopularniejszych autorów literatury dla młodzieży. W Rodzie Czarnych Szafirów Dhonielle Clayton odkrywa sekretny świat wampirów oraz magię kryjące się za drzwiami Nowego Orleanu. Poznajmy Chłopców z Krwawej Rzeki Rebekki Roanhorse oraz ich kuszącą moc i straszliwe ofiary. A w Pierwszym zabójstwie V.E. Schwab bądźmy świadkami wielowiekowej walki wampirów z ich zabójcami oraz zakazanej miłości wywołującej dreszcz emocji. Wampiry czające się w mediach społecznościowych, wampiry głodne czegoś więcej niż krwi, wampiry ujawniające się i szykujące do pierwszego zabójstwa – ten fantastyczny zbiór daje nową interpretację wiekowej klasyki. Oto ewolucja wampira – i rewolucja na kartach papieru!


--


Rok wydania: 2022
Stron: 336
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 140x205
Tłumacz: Agnieszka Sylwanowicz
Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 21 czerwca 2022


Wampiry nie starzeją się nigdy - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści