Premiera – Dom na Wyrębach i Czarny wygon

27.07.2022 | videograf.pl | underluk

Premiera – Dom na Wyrębach i Czarny wygon

Dziś nakładem wydawnictwa Videograf, ukazały się zbiorcze wydania cykli „Dom na Wyrębach” oraz „Czarny wygon” Stefana Dardy.


- Dom na Wyrębach -


Niejeden z nas marzy o wyprowadzce do własnego domu na wsi. Niektórym udaje się zrealizować swoje plany, tak jak bohaterowi Domu na wyrębach. Chata z bali, ogień pod kuchenną płytą, spokój. Idylla? Prawie... Nieznana siła przestawia rzeczy w zamkniętych pomieszczeniach, a sąsiad okazuje się człowiekiem, „któremu nie udowodniono". Martwa cisza zalegająca nad tym miejscem z czasem staje się trudna do zniesienia, a poczucie zagrożenia z dnia na dzień jest coraz bardziej dojmujące. Wokół naiwnego mieszczucha zaczyna zaciskać się pętla... Doskonale budowane napięcie i lekkie pióro sprawiają, że powieści grozy Stefana Dardy nie sposób odłożyć przed poznaniem zakończenia. Cykl Wyręby przeniesie Was do świata, w którym nic nie jest oczywiste, a słowiańskie wierzenia nadal są żywe.


Wydawnictwo: Videograf
Cykl: Dom na wyrębach
Data wydania: 27 Lipiec 2022
ISBN: 9788378359470
Oprawa: miękka
Liczba stron: 768
Cena: 59,90 z


- Czarny wygon -


Witold Uchmann, doświadczony dziennikarz po pięćdziesiątce, zajmuje się opisywaniem zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia po awanturze z szefem postanawia złożyć wypowiedzenie. W ostatniej chwili zmienia decyzję pod wpływem otrzymanego na redakcyjny adres e-maila. W nim młody mężczyzna informuje Uchmanna, że na Roztoczu, niedaleko Zwierzyńca, znajduje się przeklęte miejsce, o którego istnieniu nie wie nikt poza tajemniczym nadawcą tej wiadomości. Dziennikarz pomimo ostrzeżenia, które przekazuje mu najbliższy przyjaciel, decyduje się na spotkanie z informatorem. Czy wszystko to wyłącznie rojenia chorego umysłu młodego człowieka, czy może rzeczywistość skryta pod sielską nazwą "Słoneczna Dolina" okaże się naprawdę przerażająca? W pewnym momencie Uchmann uświadamia sobie, że wiele by dał za to, żeby jego nowy znajomy był po prostu wariatem... Cztery tomy Czarnego Wygonu zapewniają czytelnikowi literacką grozę na najwyższym poziomie oraz przyspieszone tętno od pierwszej do ostatniej strony.


Wydawnictwo: Videograf
Cykl: Czarny wygon
Data wydania: 27 Lipiec 2022
ISBN: 9788378359487
Oprawa: miękka
Liczba stron: 960
Cena: 69,90 zł
Tomy cyklu: 1-4


Dom na Wyrębach - Stefan Darda - okładka 2022


Czarny wygon - Stefan Darda - okładka 2022

Najnowsze wieści