Dead Island 2 wypłynęło na Amazonie

18.08.2022 | ppe.pl | underluk

Dead Island 2 wypłynęło na Amazonie

Komuś z Amazona opsnął się palec i na stronie pojawiła się karta z „Dead Island 2”. Czyżby gra zapowiedziana w 2014 roku w końcu miała się ukazać.


W przyszłym tygodniu rusza gamescom i to prawdopodobnie tam dowiemy się o grze więcej. W każdym razie według informacji ze wspomnianego sklepu gra ma ukazać się 3 lutego 2023 roku na PS5, PS4, Xbox Series X|S, XOne oraz PC.


Jej opis:


Śmiertelny wirus rozprzestrzenia się po Los Angeles w Kalifornii, zamieniając jego mieszkańców w wygłodniałe zombie. Miasto jest objęte kwarantanną, a wojsko wycofało się. Ugryziony, zainfekowany, ale bardziej niż odporny, uczysz się okiełznać swojego wewnętrznego zombie. Tylko ty oraz garstka innych śmiałków, którzy okazali się odporni na patogen, decydujecie o przyszłości Los Angeles (i ludzkości). W miarę odkrywania prawdy o epidemii odkryjesz, kim – lub czym – jesteś. Przetrwaj, rozwijaj się, ratuj świat – to tylko kolejny dzień w Los Angeles!


Warto dodać, że początkowo nad „Dead Island 2” pracowało studio Yager Interactive, potem Sumo Digita, a kończy Dambuster Studio. Dorzućmy do tego osiem lat produkcji i oczekiwania wydają się co najwyżej letnie. Ale zobaczymy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści