Replika zapowiada Pozagrobowe

19.08.2022 | facebook.com/Replika-Horror-122375714511610/ | underluk

Replika zapowiada Pozagrobowe

Pozagrobowe. Nawiedzone miejsca w Polsce” Macieja Zdzienickiego to nowa pozycja z nawiedzonej serii, która wkrótce ukaże się nakładem wydawnictwa Replika.


--


Sięgnij, jeśli się nie boisz!


Fascynująca historia zjaw i nawiedzanych przez nie miejsc.


Podróżując po Polsce, można się zetknąć z niesamowitymi opowieściami o nawiedzonych miejscach. Według miejscowych duchy kryją się w okolicznych zamkach, pałacach, grodach, dworach, a także, oczywiście, na cmentarzach. Ile w tym prawdy?


Maciej Zdzienicki zgłębia temat najbardziej niezwykłych, nawiedzonych miejsc, nie omijając przy tym najciekawszych i owianych mroczną sławą zamków i dworów. Opisuje tajemniczą historię przeklętego wzgórza w Sławkowie; zapoznaje czytelnika z dziwnymi mocami i przebiegłymi widziadłami, które nękają bywalców doliny Prądnika; opowiada o upiorach w Lipowcu i zjawach snujących się nocami na zamku w Liwiu.


„Pozagrobowe. Nawiedzone miejsca w Polsce” to książka skłaniająca do przemyśleń nad nieznanymi dotąd możliwościami ludzkiego umysłu i wciąż niewyjaśnionymi zjawiskami z pozazmysłowego świata. Pozycja, która przybliża najciekawsze historie o zjawach i upiorach.


--


Premiera planowana jest na wrzesień.


Pozagrobowe. Nawiedzone miejsca w Polsce - Maciej Zdzienicki - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści