Deman we wrześniu

22.08.2022 | vesper.pl | underluk

Deman we wrześniu

Wydawnictwo Vesper we wrześniu wyda powieść „Deman” Artura Urbanowicza.


--


Zastanawiałeś się kiedyś, co by się wydarzyło, gdyby w czasie opętania to człowiek kontrolował demona, a nie odwrotnie?


Każdy skrywa jakiś mroczny sekret i Dorian nie stanowi tu wyjątku. Nikt nie wie, że ten młody warszawski ksiądz jest ojcem – nawet matka dziecka, które poczęli na alkoholowej imprezie, o czym Dorian dowiedział się dopiero kilka lat później. Dręczony wyrzutami sumienia, kapłan nie ma odwagi się ujawnić i korzysta z usług psychologa. Obserwowanie swojej rodziny i pomaganie jej z ukrycia staje się jego obsesją.


Pewnego dnia bierze udział w tragicznie zakończonym egzorcyzmie, a niedługo po nim zdaje sobie sprawę, że dzieje się z nim coś dziwnego – gdy tylko się do kogoś zbliży, poznaje wszystkie jego grzechy i tajemnice. A to dopiero przedsmak jego nowych zdolności...


Zło wielkiego miasta kusi go i przyciąga, ale wraz z nim pojawiają się potężni przeciwnicy. W tym największy, najtrudniejszy do pokonania – on sam.


Najnowsza powieść Artura Urbanowicza to komiksowy rozmach w polskich realiach, hołd złożony ważnemu kulturowemu zjawisku, jakim są mitologie superbohaterskie, i znakomita historia psychologiczna o piętnie, odpowiedzialności i konsekwencjach posiadania nadludzkich mocy, o których marzy każdy z nas.


--


Data premiery to 28 września.


wydawnico: Vesper
rok wydania: 2022
autor: Artur Urbanowicz
ilość stron: 704
format: 140x205 mm
oprawa: twarda
EAN: 9788377314302


Deman - Artur Urbanowicz - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści