Teaser nowego Hellraisera

25.08.2022 | filmweb.pl | underluk

Teaser nowego Hellraisera

Platforma Hulu udostępniła teaser nowego „Hellraisera”, znanego u nas także jako „Wysłannik piekieł”.


Bohaterką filmu będzie kobieta zmagająca się z uzależnieniem. Gdy w jej ręce wpada starożytna kostka, nie wie jeszcze jaki koszmar ją czeka. Układanka przywołuje cenobitów, grupę sadystycznych istot z innego wymiaru.


Hellraiser” będzie rebootem serii. W rolę ikonicznego Pinheada nie wcieli się tym razem Doug Bradley, a zastąpi go Jamie Clayton. Tak, koszmar stanie się kobietą.


Film reżyseruje David Bruckner, ale Clive Barker czuwa na projektem w roli producenta Bruckner tak się wypowiada o projekcie:


Udział Clive'a  to wielki zaszczyt. Wspierał nas i prowadził przez niesamowite uniwersum, które stworzył dawno temu. Wraz z nieustraszoną i w pełni zaangażowaną obsadą, w tym z niesamowitą Jamie Clayton, która wciela się w rolę Piekielnego Kapłana, chcemy stworzyć wyjątkowy nowy rozdział w dziedzictwie "Hellraisera". 


Scenariusz filmu napisali Ben Collins i Luke Piotrowski. W obsadzie poza wspomnianą Clayton znaleźli się także: Odessa A’zion, Brandon Flynn, Goran Visnjic, Drew Starkey, Adam Faison, Aoife Hinds, Selina Lo oraz Hiam Abbass.


Premiera na Hulu odbędzie się 7 października.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści