Moja przyjaciółka opętana na zwiastunie

26.08.2022 | facebook.com/WydawnictwoVesper/ | underluk

Moja przyjaciółka opętana na zwiastunie

Ukazał się zwiastun filmu w oparciu o wydaną u nas przez wydawnictwo Vesper książkę „Moja przyjaciółka opętana” Grady’ego Hendrixa.


Jest rok 1988. Abby i Gretchen są najlepszymi przyjaciółkami już od czwartej klasy szkoły podstawowej. Pewien wieczór, wypełniony beztroską zabawą i nocnymi nagimi kąpielami w oceanie, nie kończy się jednak tak, jak by sobie tego życzyło rozbawione towarzystwo. Gretchen ginie w ciemności nocy, gdzieś w lesie, a gdy się odnajduje – nie jest już tą samą dziewczyną co kilka godzin wcześniej. Abby wyraźnie widzi, jak w najbliższych dniach Gretchen zamienia się w zaniedbaną, wulgarną, obcą jej osobę. Zaczynają się też dziać dziwne rzeczy za każdym razem, gdy Gretchen jest w pobliżu. Śledztwo podjęte przez Abby doprowadzi ją do zaskakujących odkryć. Zanim jednak ich historia dotrze do przerażającej kulminacji, o losie Abby i Gretchen zadecyduje jedno pytanie: Czy ich przyjaźń jest wystarczająco silna, by pokonać diabła? [za vesper.pl]


"My Best Friend’s Exorcism" powstaje dla platformy Amazone Prime i będzie miał swoją premierę już 30 września. Reżyseruje Damon Thomas, a w głównych rolach wystąpią: Elsie Fisher oraz Amiah Miller.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści