Maraton horrorów w Multikino

04.09.2022 | informacja prasowa | underluk

Maraton horrorów w Multikino

Jeśli nie macie planów na 9 września, to może zainteresuje was maraton czterech horrorów w Multikino.


--


Horror w kinie to zupełnie inny poziom strachu… A Nocny Maraton Horrorów to wydarzenie, na którym 9 września spotykają się wszyscy fani grozy w kinach w całej Polsce!


Nie pękasz? Wchodzisz w to? Kup bilety na naszej stronie. Skrzyknij znajomych, zabierz drugą połówkę, a jeśli jesteś prawdziwym hardcorem: przyjdź sam. Wejdź do ciemnej kinowej sali, z której nie ma ucieczki, a w której straszą następujące filmy:
 
PREMIERA: "Bodies Bodies Bodies" – prześmiewczy portret młodego pokolenia, slasher i hipnotyczny trip w jednym. Zapraszamy na imprezę, ale nie możemy obiecać, że wszyscy wyjdą z niej żywi!


PREMIERA: "The Twin" – poznajcie kolejne creepy dziecko z horroru, przez które nie będziecie mogli spać po nocach… Jeden bliźniak zginął w wypadku, drugi ocalał: ale zachowuje się tak dziwnie, że jego własna matka jest nim przerażona.


"Zło czyha za drzwiami" – mało wam strasznych dzieci? Proszę bardzo: chłopiec znajduje kolegę w opuszczonym domu obok swojego. Zarówno mały sąsiad, jak i budynek skrywają mroczne tajemnice.


"Pisklę" – jako wisienka na torcie coś dla amatorów baaardzo dziwnych filmów i psychologicznego horroru. Co wyrośnie z jaja znalezionego przez nastolatkę poszukującą akceptacji swojej matki?


Maraton Horrorów odbędzie się w kinach sieci Multikino oraz Cinema3D ( z wyłączeniem Sopotu, Starego Browaru, Malta, Młocin, Kalisza, Gorzowa, Głogowa, Olsztyna, Rumii, Zabrza, Warszawy Wola, Katowic, Pruszkowa, Lublina i Świdnicy )

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści