Maraton horrorów w Multikino

04.09.2022 | informacja prasowa | underluk

Maraton horrorów w Multikino

Jeśli nie macie planów na 9 września, to może zainteresuje was maraton czterech horrorów w Multikino.


--


Horror w kinie to zupełnie inny poziom strachu… A Nocny Maraton Horrorów to wydarzenie, na którym 9 września spotykają się wszyscy fani grozy w kinach w całej Polsce!


Nie pękasz? Wchodzisz w to? Kup bilety na naszej stronie. Skrzyknij znajomych, zabierz drugą połówkę, a jeśli jesteś prawdziwym hardcorem: przyjdź sam. Wejdź do ciemnej kinowej sali, z której nie ma ucieczki, a w której straszą następujące filmy:
 
PREMIERA: "Bodies Bodies Bodies" – prześmiewczy portret młodego pokolenia, slasher i hipnotyczny trip w jednym. Zapraszamy na imprezę, ale nie możemy obiecać, że wszyscy wyjdą z niej żywi!


PREMIERA: "The Twin" – poznajcie kolejne creepy dziecko z horroru, przez które nie będziecie mogli spać po nocach… Jeden bliźniak zginął w wypadku, drugi ocalał: ale zachowuje się tak dziwnie, że jego własna matka jest nim przerażona.


"Zło czyha za drzwiami" – mało wam strasznych dzieci? Proszę bardzo: chłopiec znajduje kolegę w opuszczonym domu obok swojego. Zarówno mały sąsiad, jak i budynek skrywają mroczne tajemnice.


"Pisklę" – jako wisienka na torcie coś dla amatorów baaardzo dziwnych filmów i psychologicznego horroru. Co wyrośnie z jaja znalezionego przez nastolatkę poszukującą akceptacji swojej matki?


Maraton Horrorów odbędzie się w kinach sieci Multikino oraz Cinema3D ( z wyłączeniem Sopotu, Starego Browaru, Malta, Młocin, Kalisza, Gorzowa, Głogowa, Olsztyna, Rumii, Zabrza, Warszawy Wola, Katowic, Pruszkowa, Lublina i Świdnicy )

Najnowsze wieści