Potrójna przedsprzedaż Domu Horroru

12.09.2022 | facebook.com/domhorroru/ | underluk

Potrójna przedsprzedaż Domu Horroru

Wydawnictwo Dom Horroru ruszyło dziś z przedsprzedażą horrorów „Fleja”, „Siostra” i „Miasto Perun”.


--


Aron Beauregard "Fleja"


Pewnych plam nie da się zmyć...
Wychowana w domu tak brudnym, że aż przewracało się w żołądku, Vera wyrosła na czyścioszkę. Z tej obsesji zrodził się pomysł wykorzystania jej talentu do sprzątania w wyjątkowy sposób. Próbując zarobić nieco grosza dla siebie i dla swojego niepełnosprawnego męża Daniela tuż przed narodzinami ich pierwszego dziecka, Vera angażuje się w kwitnący biznes akwizytorski późnych lat 80. Wszystko idzie po jej myśli, dopóki nie staje na progu domu, którego wolałaby nigdy nie odwiedzić.
Na progu zła przywołującego traumatyczne wspomnienia, które tak desperacko próbowała z siebie zmyć, nic nie mogło przygotować jej na obskurność, nieład i na grozę zrodzoną przez... Fleję.


--


Marek Trusiewicz "Miasto Perun"


„Miasto Perun” to dziewięć opowieści o ludziach zmiażdżonych przez rzeczywistość, którzy stracili nadzieję na szczęście, lecz mimo to brną przez karty kalendarza; z uporem stawiają kolejne kroki, by dotrzeć do prawdy, odnaleźć zaginionych bliskich, czy uniknąć kary za popełnione przewinienia. W kolorowym, krzykliwym świecie pełnym idealnych bohaterów o wymuszonych uśmiechach, zbiór ten daje Wam brzydotę, samotność, melancholię i potrzebę głębokiej relacji z drugim człowiekiem.
Perun to fikcyjne miasto na Dolnym Śląsku przylegające do jeziora Głębii; jedna z najstarszych w Polsce aglomeracji stanowi nie tylko tło, lecz jest jednym z bohaterów tych opowieści. Stare kamienice, ulice wybrukowane kocimi łbami, zdewastowane parki i wydrążone przez Niemców tunele przyciągają różnych, często bardzo ekscentrycznych osobników. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz podczas spaceru nocą, gdy mgła spełza z wód jeziora, by wypełnić nawet najbardziej niedostępne zakamarki miasta Perun i stłumić rodzący się w gardle krzyk…


--


Tomasz Czarny "Siostra"


Dwie siostry. Vanessa Moonlight, gwiazda metalowego zespołu Slaughterhouse oraz Kasandra, graficzka komputerowa i malarka. Gdy Vanessa próbuje targnąć się na swoje życie, z Bieszczad na pomoc rusza jej siostra. Kiedy niedoszła samobójczyni odzyskuje zdrowie, Kasandra zabiera ją do swojego domu w górach, gdzie wkrótce zaczynają dziać się dziwne i przerażające rzeczy. Obydwie siostry nawiedzają mroczne wizje, które nie dają im spokoju.
Coś czai się w mroku starych podziemi katedry we Wrocławiu…
Kasandra ma nadzieję, że w Bieszczadach odnajdą szczęście, spokój i siostrzaną miłość. Po cichu liczy też na to, że Vanessa porzuci wyniszczające ją nałogi. Obie nie mają pojęcia, że największy mrok i strach czai się w górskich lasach… i w ich sercach.


Fleja - Aron Beauregard - okładka


Miasto perun - Marek Trusiewicz - okładka


Siostra - Tomasz Czarny - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści