Planeta Czytelnika wchodzi w ekstremę

22.01.2023 | paneta-czytelnika.pl | underluk

Planeta Czytelnika wchodzi w ekstremę

Wydawnictwo Planeta Czytelnika zapowiedziało wydanie „Wyspy rozkładu” Michała Fereka, pierwszy ekstremalny horror w swojej ofercie.


--


Legenda powraca!


Roy Orson, znany w całym New Hampshire jako Świntuch, od początku nie miał łatwo. Wyśmiewany przez rówieśników i oskarżony przez społeczeństwo o paskudny czyn popełnia samobójstwo, skacząc z klifu miejscowej góry Belknap.


Po latach od jego śmierci przez Gilford przetacza się fala zbrodni. Młode kobiety zaczynają znikać bez śladu, a wszystkie tropy prowadzą na jedną z wysp leżących na jeziorze Winnipesaukee. Czy to naśladowca nieżyjącego człowieka-świni, czy może dawne zło właśnie dało na powrót o sobie znać?


Robert Davidson – strażnik leśny okręgu Belknap i przyjaciel Roya z lat szkolnych – zaczyna śledztwo na własną rękę. Zrobi wszystko, by powstrzymać mordercę.


Nikt nawet nie podejrzewa, że ktoś usilnie dąży do tego, by stać się nową legendą Ameryki…


Ostrzeżenie


Autor w swojej powieści porusza trudne tematy: mordy, handel żywym towarem, przemoc wobec dzieci i zwierząt, dewiacje seksualne, próby samobójstwa i okaleczeń oraz zażywanie narkotyków.


Jeśli nie jesteś świadomy tego, czym jest horror ekstremalny, jakie treści zawiera, w jaki sposób są one przedstawiane, to nie jest to lektura dla Ciebie.


Jeśli jednak lubisz brutalne sceny, masz mocny żołądek, chcesz poznać psychikę zwyrodnialców, to zapraszamy do lektury!


--


Premiera zaplanowana jest na 21 lutego.


Wyspa rozkładu - Michał Ferek - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści