Kości rzucą nas do Australii

23.01.2023 | koscipublishing.pl | underluk

Kości rzucą nas do Australii

Wydawnictwo Kości ruszyło z przedsprzedażą horroru “Australijscy psychole” Simona McHardy’ego.


--


Caleb odkąd pamięta jest zafascynowany Wujkiem Redem, seryjnym zabójcą. Niezdrowa fascynacja legendarnymi dokonaniami niesławnego Reda popycha Caleba i jego niedorozwiniętego brata Sunniego do wyruszenia w drogę po pustkowiach Australii. Bracia doskonale wiedzą, że samo zabijanie nie wystarczy, aby stać się legendą. Każde kolejne morderstwo musi być oryginalniejsze i brutalniejsze. Za wszelką cenę chcą przynieść dumę wujowi, jak na Australijskich psycholi przystało.
Wyrusz z szalonymi braćmi w podróż do piekła, przez australijskie pustkowia…


OSTRZEŻENIE
Ta książka zawiera sceny i tematy, które są obrzydliwe i bulwersujące, dlatego też nie jest przeznaczona dla osób, które mogłyby się poczuć z tego powodu dotknięte


Simon McHardy – dorastał w Nowej Zelandii. Obecnie żyje w Tasmanii, w Australii. Autor owianej zła sławą powieści MOTHER MAGGOT. Jak sam mówi o swojej twórczości; pisze łącząc gatunki splatterpunk i bizarro z dużą dawką czarnego humoru. Jego prozę charakteryzuje duża dawka brutalności i brak jakiejkolwiek poprawności politycznej.
Pierwszym redaktorem wszystkich noweli i powieści jest jego osiemdziesięcioletnia mama, która z czasem polubiła horror splatterpunk…
Poza „Australijskimi Psycholami” napisał takie pozycje jak: „Mother Maggot”, „Jaga’s Bones”, „Billy Billy Panty Sniffer”, „Moonface”, „Gob&Nob” i w duecie z SEAN HAWKER – „Bunnies”, „Neil”, „My Dildo is a Serial Killer”, „The Swine”.


--


Premiera zaplanowana jest na 20 lutego.


Australijscy psychole - Simon McHardy - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści