Wampir Reginald będzie dostępny w Polsce

29.01.2023 | fdb.pl | underluk

Wampir Reginald będzie dostępny w Polsce

Stacja Syfy dała zielone światło dla drugiego sezonu komediowo-horrorowego serialu „Wampir Reginald”. Przy okazji, pierwszy sezon będzie dostępny w Polsce.


Bohaterem serialu jest Reginalda (Jacob Batalon), który zdecydowanie nie jest przeciętnym wampirem. Został niedawno wprowadzony do stada przez tajemniczego Maurice’a (Mandela Van Peebles), jednak daleko mu do bycia smukłym, eleganckim czy przystojnym. Powierzchowne wampiry uważają, że ten nowicjusz nie pasuje do ich grona. Reginald, niepożądany świeżak w społeczności, w której dobrze wyrzeźbione kości policzkowe liczą się bardziej niż czarujący charakter, stara się dostosować do wymagań wampiryzmu, takich jak nowa dieta. Jednak w trakcie tego procesu uczy się również zaskakujących rzeczy na temat swoich ukrytych zdolności. [za fdb.pl]


Serial oparty jest na serii książek „Fat Vampire” Johnny’ego B. Truanta. W Polsce pierwszy sezon startuje już 1 lutego o 22:00 na kanale SCI FI. Składa się na niego dziesięć odcinków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści