Amnesia: The Bunkier ma nową datę premiery

02.02.2023 | ppe.pl | underluk

Amnesia: The Bunkier ma nową datę premiery

Nową, bo pierwotnie „Amnesia: The Bunker” planowana była na marzec. Poczekamy dwa miesiące dłużej.


Twórcy tak tłumaczą decyzję o przesunięciu premiery:


Zespół Frictional doświadczył ciężkiej zimy i szeregu problemów zdrowotnych, które wpłynęły na rozwój gry. Jesteśmy małym zespołem i takie rzeczy mocno odbijają się na produkcji. Ważne jest dla nas, aby oddać sprawiedliwość grze, dlatego nie chcemy się spieszyć z wydaniem produktu. Zespół ciężko pracuje, aby uczynić The Bunker najlepszym, jakim może być, a kilka tygodni więcej zrobi niezbędną różnicę.


Wiosna zapowiada się strasznie. W tym dobrym, horrorowym sensie. Przypomnę, że 9 marca debiutuje „Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse”, 16 marca „The Dark Pictures: Switchback VR” (choć tu akurat potrzeba jeszcze zestawu VR do PS5 za 3000 zł, więc…), a 24 marca „Resident Evil 4 Remake”.


Potem miesiąc oddechu i 16 majaAmnesia: The Bunker”. Tytuł został zapowiedziany na PC, PS4, XSX|S oraz XOne. Warto zauważyć, że od razu będzie dostępny w Xbox Game Pass.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści