Nowe szczegóły o Amnesia: The Bunker

22.03.2023 | ppe.pl | underluk

Nowe szczegóły o Amnesia: The Bunker

Amensia: The Bunker” będzie miała swoją premierę w połowie marca, a my poznajemy nowe szczegóły produkcji.


Choć poprzednie części nie były szczególnie długimi grami, to nadchodząca odsłona będzie jeszcze krótsza:
Dla przeciętnego gracza szacujemy czas rozgrywki w pojedynczym przejściu na około 4-6 godzin, ale może się on dość znacznie różnić. Gra skupia się niekoniecznie na jej długości, ale zamiast tego na wyzwaniu, jakim jest przetrwanie. Więc podczas gdy niektórzy gracze mogą ukończyć grę w zaledwie cztery godziny, inni mogą poświęcić swój czas na eksplorację, zastanowienie się nad następnym ruchem, eksperymenty i strategię. W końcu na czas trwania gry znaczący wpływ będą miały umiejętności i odwaga gracza, a także jego preferowany styl gry i podejmowanie decyzji. Ponadto, dynamiczna i losowa natura gry sprawią, że każde przejście będzie wyjątkowe i inne, więc gracze mogą łatwo uzyskać więcej godzin poprzez ponowne jej rozegranie.


Za to regrywalna:
Jednym z podstawowych filarów projektowych tej gry było uczynienie z niej doświadczenia, do którego gracze będą chcieli wracać, czy to samodzielnie, bądź też po obejrzeniu gry kogoś innego. Podjęliśmy świadomy wysiłek, aby uniknąć liniowości i przewidywalności zapewniając, że każdy aspekt gry prezentuje pewien poziom wyzwania, bez względu na to, ile razy w nią grasz. Gracz nigdy nie powinien wiedzieć dokładnie, co będzie potrzebne do pokonania przeszkody.


Premiera już 16 maja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści