Wampiry. Nekroskop 2 w kwietniu

26.03.2023 | etiuda.net | underluk

Wampiry. Nekroskop 2 w kwietniu

Na stronie wydawnictwa Vis-a-Vis Etiuda możemy znaleźć datę premiery i okładkę drugiego tomu serii „Nekroskop” – „Wampiry” Briana Lumley’a.


--


WAMPIRY! Druga część kultowego cyklu Nekroskop autorstwa mistrza horroru Briana Lumleya. 


Życie nie kończy się odkrywa Harry Keogh. Tak samo jak nie ma końca jego walka ze straszliwym złem – wampirami. Umarli żyją w świecie własnych umysłów, ich myśli może poznać i wyrazić jedynie Harry Keogh – NEHROSKOP. Talent Harry'ego jest jednak również jego przekleństwem – poznaje myśli nie tylko zmarłych, zwykłych ludzi, ale także nieumarłych potworów. A ich myśli są absolutnie nie do pomyślenia. 


Matka Juliana Bodescu zemdlała przy grobie Tibora Ferenczyego – wampira. Skażony od urodzenia przez obecność swojego prawdziwego ojca, Julian ulega jego woli i postanawia przy jego pomocy zawładnąć ludzkością. Tylko Harry Keogh, więzień metafizycznej przestrzeni Mobiusa potrafi go powstrzymać. Harry ma jednak olbrzymi problem: nie posiada ciała...


--


Premiera: 20 kwietnia.


Wampiry. Nekroskop 2 - Brian Lumley - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści