Choose Cthulhu 9: Szepczący w ciemności w sprzedaży

29.03.2023 | blackmonk.pl | underluk

Choose Cthulhu 9: Szepczący w ciemności w sprzedaży

Nakładem wydawnictwa Black Monk Games właśnie trafiła do sprzedaży paragrafówka „Choose Cthulhu 9: Szepczący w ciemności”.


--


Dziwne szczątki wyciągnięte z wezbranych rzek w Townshend, w stanie Vermont, wydają się świadczyć o obecności pośród wzgórz pozaziemskiego życia. Zaciekawiony piszesz do Henry'ego W. Akeley'a, miejscowego eksperta w tej dziedzinie. Jednak jego korespondencja szybko staje się pełna sprzeczności i deliryczna. Kim są dziwne istoty, które według niego kryją się wokół jego domu? Jakie są prawdziwe intencje tego badacza okultyzmu, który do listów dołącza niewytłumaczalne zdjęcia? Jednak najważniejsze pytanie, to co kryje się za przerażającymi sekretami, które Akeley szepcze w ciemności?


W grze paragrafowej Choose Cthulhu 9: Szepczący w ciemności kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Szepczący w ciemności H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!


--


Format: A5
Liczba stron: 168
Wydruk: czarno-biały
Oprawa: twarda


Choose Cthulhu 9: Szepczący w ciemności - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści