Bękart Gatunku w sprzedaży

30.05.2023 | koscipublishing.pl | underluk

Bękart Gatunku w sprzedaży

Na stronie wydawnictwa Kości możecie wykupić dostęp do filmu dokumentalnego, poruszającego temat horroru ekstremalnego w polskiej literaturze – „Bękart gatunku”.


Notka wydawcy wygląda tak:


--


Bękart Gatunku” to fascynujący film dokumentalny, który rzuca światło na niezwykłą scenę horroru ekstremalnego, skupiając się głównie na polskim horrorze literackim. Pozwala przebrnąć przez mroczne korytarze wyobraźni i odkrywamy fascynujące światy stworzone przez utalentowanych polskich autorów.


Bada genezę i rozwój horroru ekstremalnego w Polsce, analizując wpływ kultury, historii i polskiej tradycji na twórczość literacką. Poprzez rozmowy z twórcami, wydawcami i recenzentami, „Bękart Gatunku” odsłania tajemnice procesu twórczego oraz wyzwania, jakie napotykają pisarze horroru w kraju, gdzie gatunek raczej nie jest doceniany.


Bękart Gatunku” jest pełen napięcia i równocześnie kładzie nacisk na krytyczne spojrzenie na gatunek i jego znaczenie w literaturze. Twórcy, wydawcy i recenzenci dzielą się swoimi przemyśleniami na temat ewolucji horroru w Polsce i zwracają uwagę na znaczenie, jakie ma dla społeczeństwa. Film bada, jak literatura grozy może służyć jako lustro, w którym widzimy nasze najgłębsze lęki i obsesje.


Bękart Gatunku” to niezwykłe dzieło, które pozwala zrozumieć, jak literatura grozy może być medium do wyrażania najciemniejszych stron ludzkiej natury…


--


Tak dużo słów, a tak mało treści.


W filmie na pewno pojawiają się Patryk Bogusz, Tomasz Siwiec, OliWolumin, Jarosław Klonowski, Zaciesz, Tomasz Czarny, Adam Deka i Marcin Piotrowski. Całość ogarnęli Patryk Bogusz i Jarosław Klonowski.


Dostęp do „Bękarta gatunku” kosztuje 10 zł i możecie go kupić tutaj.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści