The Twin już w streamingu

25.08.2023 | bestfilm.pl - informacja prasowa | underluk

The Twin już w streamingu

Horror „The Twin” już dziś trafi na platformy streamingowe. Zobacz gdzie można go obejrzeć.


--


Dziś (25.08) na platformy streamingowe trafi horror „The Twin” w reżyserii Taneli Mustonena, ze znaną z nominowanego do Oscara filmu „Przełęcz ocalonych” czy przebojowej komedii o zombie „Wiecznie żywi” Teresą Palmer w roli głównej.
The Twin” jest klimatycznym horrorem, który nie tylko straszy, ale również dostarcza emocji.


Film można zobaczyć na: Premiery Canal+, Rakuten TV, Playnow.pl, Player.pl i Polsat Box Go.


Po tragicznym wypadku, w którym życie stracił jeden z bliźniaków, Rachel i jej mąż Anthony przenoszą się na drugi koniec świata z synem, który pozostał przy życiu. Mają nadzieję,
że zbudują swoje życie od nowa.


Pobyt na cichej skandynawskiej wsi, który miał przynieść ukojenie, wkrótce ujawnia swe złowieszcze oblicze. Rachel odkrywa przerażającą prawdę o swoim synu i musi stawić czoła mrocznym siłom, które chcą go opanować.


The Twin” to szósty film fabularny fińskiego reżysera i scenarzysty Taneli Mustonena.
Z pięcioma fińskimi sukcesami kasowymi na koncie, Taneli został uznany przez Variety za jeden z dziesięciu skandynawskich talentów do śledzenia. Jego wcześniejszy horror „Lake Bodom” był jednym z najlepiej sprzedających się fińskich filmów na arenie międzynarodowej i odniósł duże sukcesy na festiwalach, w tym Sitges, SXSW i London Film Festival.


--


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści