Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry w listopadzie

12.09.2023 | bestfilm.pl - informacja prasowa | underluk

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry w listopadzie

10 listopada do kin wejdzie amerykański horror „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!”, którego producentami są legendarni bracia Russo.


W rolach głównych zobaczymy Asę Butterfielda („Sex Education”) i Natalię Dyer („Stranger Things”).


„To tylko zabawa, dopóki komuś nie stanie się krzywda” – rodzice zwykli nas ostrzegać, gdy byliśmy mali. A jeśli zabawa w chowanego, wisielca czy berka posunie się za daleko? Akcja horroru rozgrywa się w legendarnym Salem, gdzie grupa nastolatków odkrywa przeklęty nóż z prowokującym zaklęciem. Uwolniony demon zmusza ich do grania w makabryczne, śmiercionośne wersje gier z dzieciństwa, stawiając przerażające ultimatum: grasz lub giniesz.


„Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!” to wciągający debiut reżyserski Eren Celeboglu i Ariego Costy, którzy pisząc scenariusz mieli w głowie wizję studia Amblin, które spotyka się z Johnem Carpenterem. W opowieści o tym, jak w dziecięcych zabawach kryje się zaskakujący element okrucieństwa, który czasem wymyka się spod kontroli, twórcy postanowili połączyć emocjonalny realizm „E.T.” z horrorem „Halloween”.


W rolach głównych obok Asy Butterfielda i Natalii Dyer zobaczymy również Benjamina Evana Ainswortha („Pinokio”) i Lauren Marsden („Egzorcysta papieża”).Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry - plakat

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści