Mumia. Morze piasku trafiła na rynek

25.10.2023 | wydawnictwonoca.pl | underluk

Mumia. Morze piasku trafiła na rynek

Nakładem wydawnictwa Nocą ukazała się powieść „Mumia. Morze piasku” Pawła Leśniaka.


--


Odkryj starożytny Egipt, o którego mrocznych losach zabronione było mówić…
Faraon Neferuth, kobieta zasiadająca na złotym tronie Egiptu, całe bogactwo swego kraju przelewa na budowanie kolejnych piramid, nie dbając o swoich poddanych i pogrążając ich w ubóstwie. Jednak gdy królowa znika bez śladu, a na kraj spada wielomiesięczna burza piaskowa, odcinając go od słońca i czystej wody, przerażona ludność zaczyna modlić się do bogów o jej powrót.
Z nadejściem burzy spod powierzchni pustyni wyłaniają się bestie, które pod osłoną nocy wykradają złote czubki piramid. Egipska armia oddaje życie w obronie ostatniego grobowca, który zachował swój piramidion. Kapłani w desperacji, by ratować Egipt, decydują się na przywołanie najstraszliwszego z bogów – Seta, którego chcą prosić o pomoc.
Czy tonący w krwawym przerażeniu Egipt wygra walkę ze swoim przeznaczeniem? Czy zaginiona władczyni zmieni losy pustynnego kraju? Czy ten, który za nią podąża, niesie zniszczenie, czy wybawienie?


--


Wydawnictwo: Wydawnictwo Nocą
Cykl: Mumia
Data wydania: Październik 2023
ISBN: 978-83-9677-904-5
Oprawa: miękka
Format: 12.5x19.5 cm
Cena: 49,90 zł
Tom cyklu: 2


Mumia. Morze piasku - Paweł Leśniak - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści