Ben Affleck wyreżyseruje Bastion?

23.10.2011 | www.filmweb.pl | underluk

Ben Affleck wyreżyseruje Bastion?

O planach powstania ekranizacji "The Stand" Stephena Kinga, pisaliśmy już kilka razy. Wcześniej kandydatem do krzesła reżysera był David Yates.


Za jego czasów na ekranizację "Bastionu" miały składać się trzy filmy. Jednak Warner Bros. ogłosił ostatnio, że reżyserem obrazu będzie Ben Affleck. Czy trylogia nadal jest w planach? Tego póki co nie wiemy.

Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość. Epidemia obudziła w ludziach wszystko co najgorsze, do głosu doszły najniższe, najbardziej prymitywne instynkty. Wciąż jeszcze są tacy, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo. [źródło: ksiazki.wp.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści