Co ujawnia info o remeaku The Evil Dead

01.11.2011 | www.filmweb.pl | underluk

Co ujawnia info o remeaku The Evil Dead

Jak wiadomo trwają przygotowania do remeaku "The Evil Dead". Rozważania na temat konieczności jego powstania zostawmy na boku i rzućmy okiem na oficjalną informację o mającym powstać filmie.


Potwierdzają one tylko to co już wiemy. Mianowicie Bruce Campbell nie wcieli się ponownie w rolę Asha. Biorąc pod uwagę jego wiek, nie ma się co dziwić. Nie wykluczone jednak możliwości, że aktor pojawi się na ekranie w innej roli. Nowy opis filmu zapowiada, że remake będzie w skali 1:1, więc możemy oczekiwać tego samego w nowej oprawie. Oby gdzieś po drodze nie zaginął klimat produkcji.

Jeśli ktoś nie oglądał oryginału, to powinien to jak najszybciej nadrobić, ale jeśli chcecie się dowiedzieć o czym jest film, to wspomnę, że pięcioro dwudziestoparolatków zostaje uwięzionych w domku w lesie, gdzie odkrywają Księgę Umarłych i nieopatrznie przyzywają demony, żyjące w pobliskich lasach. Kiedy kolejni ludzie zostają opętani, tylko jeden decyduje się walczyć o przetrwanie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści