Będzie drugi sezon American Horror Story

02.11.2011 | www.gildia.pl | underluk

Będzie drugi sezon American Horror Story

W Halloween, amerykańska stacja telewizyjna FX ogłosiła, że drugi sezon serialu "American Horror Story" został już zamówiony.


Serial okazał się sukcesem, a przy okazji pobił rekord oglądalności nadającej go stacji. Zainteresowanie serią ciągle rośnie, a FX aby przyciągnąć jeszcze większą publikę, zdecydowało się na maraton z czterema pierwszymi odcinkami.

Choć historii o nawiedzonym domu i wprowadzającej się do niego rodzinie mieliśmy już bez liku, to "American Horror Story" wbrew pozorom nie jest zlepkiem kalek. Jasne, że pewnych motywów nie da się uniknąć, jednak twórcy zdołali wnieść sporo od siebie i kolejne odcinki ogląda się z przyjemnością. Bohaterowie intrygują, a wydarzenia, co rusz zaskakują czymś nowym.

Warto zasiąść przed telewizorem, szczególnie, że i u nas będzie można ten serial oglądać. Emisja rusza 12 listopada na kanale Fox.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści