Koleje ekranizacje Kinga

09.11.2011 | www.filmweb.pl, www.stopklatka.pl | underluk

Koleje ekranizacje Kinga

Stephen King jak mało kto cieszy się powodzeniem u wszelkiej maści twórców filmów. Poczynając od superprodukcji po one dolar baby. Zobaczcie, co aktualnie jest na celowniku.


Stacja Showtime przygotowuje się do realizacji serialu na podstawie książki pt. "Pod kopułą". Nad scenariuszem pracuje aktualnie Brian K. Vaughan, który odpowiadał między innymi za "Zagubionych". Producentami będą natomiast Steven Spielberg i Stacey Snider, którzy tuż po premierze powieści w 2009 roku kupili do niej prawa. Premiera serialu zaplanowana jest na jesień przyszłego roku.

Historia przedstawiona w tej powieści, opowiada losy miasteczka Chester's Mill, które z nie wiadomych przyczyn znalazło się pod niewidzialną kopułą, która odcięła ich od świata zewnętrznego. Po szczegóły zapraszamy do podlinkowanej wyżej recenzji.

Drugim projektem, nad którym trwają prace jest "Rose Madder", książka opowiadająca o Rosie Daniels, która po 14 latach nieudanego małżeństwa ucieka od męża. Ten jednak nie zamierza żonie odpuścić.

Film wyprodukują wspólnie Palomar Pictures i Grosvenor Park.

Jak widać fani Stephena Kinga mogą mają na co czekać i o czym dyskutować. Oby powstające produkcje były udane.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści