Opóźnione Halloween

28.12.2011 | www.gildia.pl | underluk

Opóźnione Halloween

Jeśli szukaliście w księgarniach zapowiadanego zbioru opowiadań pt. "Halloween" i go nie znaleźliście, to nic dziwnego. Jego premiera została przesunięta na... wrzesień przyszłego roku.


--

W Halloween nikt i nic nie umknie mrocznej wyobraźni mistrzów polskiego horroru!

Czy jesteście gotowi zmierzyć się z prawdziwą grozą? W czas Halloween, kiedy umarli przedostają się do świata żywych, a żywi muszą się zmierzyć z niewyobrażalnym, może się wydarzyć wszystko. Wiedzą o tym tacy pisarze, jak Izabela Szolc, Magdalena Kałużyńska, Katarzyna Rogińska, Katarzyna Szewczyk, Łukasz Orbitowski, Jacek Skowroński, Krzysztof Maciejewski, Kazimierz Kyrcz, Bartosz Czartoryski, Robert Cichowlas, Łukasz Śmigiel i Dawid Kain.

Niebawem dowiecie się i wy...

Autorzy: Robert Cichowlas, Bartosz Czartoryski, Dawid Kain, Magdalena Maria Kałużyńska, Kazimierz Kyrcz Jr, Krzysztof Maciejewski, Łukasz Orbitowski, Katarzyna Rogińska, Jacek Skowroński, Katarzyna Szewczyk, Izabela Szolc, Łukasz Śmigiel
Wydawnictwo: Oficynka
Miejsce wydania: Gdańsk
Wydanie polskie: 9/2012
Seria wydawnicza: Ja Gorę
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788362465200
Wydanie: I

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści