Wiemy kto skomponuje muzykę do World War Z

02.01.2012 | www.hatak.pl | underluk

Wiemy kto skomponuje muzykę do World War Z

O ekranizacji "World War Z" wspominaliśmy już nie raz i po raz kolejny przyszło nam do tej produkcji powrócić. Tym razem ujawniono osobę kompozytora muzyki do tego filmu.


A został nim dwukrotnie nominowany do Oscara Marc Beltrami. Kompozytor pracował nad ścieżką dźwiękową do takich filmów jak "3:10 do Yumy", "The Hurt Locker - w pułapce wojny", "Ja robot", "Terminator 3" czy coś z naszego podwórka, czyli "Krzyk".

"World War Z" to ekranizacja książki Maxa Brooksa pod tym samym tytułem. Główną rolę w filmie zagra Brad Pitt, a oprócz niego na ekranie przewiną się Elyes Gabel, Mireille Enos, James Bande Dale, Daniella Kertesz, Matthew Fox. Reżyserem jest Marc Forster, a premiera obrazu przewidziana jest na 21 grudnia tego roku. Budżet produkcji zamknie się w kwocie 125 mln dolarów.

Fabuła filmu opowie o przedstawicielu ONZ, który stara się zebrać świadectwo wydarzeń z pierwszej ręki, po fali epidemii zombie, która przetoczyła się przez świat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści