Resident Evil: Retribution zmienia tytuł

11.01.2012 | www.filmweb.pl | underluk

Resident Evil: Retribution zmienia tytuł

"Resident Evil: Retribution" będzie piątą odsłoną filmowej serii. Screen Gems udostępniło oficjalny opis fabuły oraz nowy tytuł.


Z tym nowym tytułem to lekka przesada bo zmiana jest zaledwie kosmetyczna. Niemniej film będzie się teraz nazywał "Re5ident Evil: Retribution". Numer części wkomponowany w tytuł? Przynajmniej za kilka lat będziemy wiedzieli, który to z kolei obraz z tej serii.

Stworzony przez korporację Umbrella wirus T zbiera krwawe żniwo, zamieniając ludzi na całym świecie w legiony łaknących mięsa nieumarłych. Ostatnia nadzieja naszego gatunku, Alice (Milla Jovovich), budzi się w miejscu, gdzie przeprowadzane są najtajniejsze operacje Umbrelli. Bohaterka odkrywa tam kolejne szczegóły dotyczące swojej mrocznej przeszłości. Pozbawiona bezpiecznej przystani, Alice kontynuuje pościg za osobami odpowiedzialnymi za epidemię. Droga wiedzie przez Tokio, Nowy Jork, Waszyngton i Moskwę. To, czego się dowie, zmusi ją do przemyślenia na nowo wszystkiego, co do tej pory uważała za prawdę. Wspierana przez nowych i starych przyjaciół Alice musi walczyć o przetrwanie tak długo, aż uda jej się uciec z wrogiego świata. Odliczanie właśnie się rozpoczęło.

Zrealizowany w technologii 3D film trafi do kin we wrześniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści