Wybrano scenarzystę Bastionu

20.01.2012 | www.hatak.pl | underluk

Wybrano scenarzystę Bastionu

"Bastion" Stephena Kinga był już raz zekranizowany jako miniserial. Teraz jak już wiemy powstanie film fabularny, który opierać będzie się na tej historii. Wybrano jego scenarzystę.


Studio, w którym powstanie obraz, wybrało Davida Kajganicha, który zaskarbił sobie ich sympatię scenariuszem do "To". Producentami będą Roy Lee i Doug Davison, a film wyreżyseruje Ben Affleck.

Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość. Epidemia obudziła w ludziach wszystko co najgorsze, do głosu doszły najniższe, najbardziej prymitywne instynkty. Wciąż jeszcze są tacy, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo. [źródło: ksiazki.wp.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści