Ostatni egzorcyzm wcale nie będzie ostatni

23.01.2012 | www.filmweb.pl | underluk

Ostatni egzorcyzm wcale nie będzie ostatni

"Ostatni egzorcyzm" nie był szczególnie udanym filmem, ale zarobił wystarczająco dużo pieniędzy, by doczekać się kontynuacji. Jej produkcja wkrótce rusza pełną parą.


Producentem ponownie będzie Eli Roth, a reżyserem sequela został Ed Gass-Donnelly. Za scenariusz odpowiada Damien Chazelle, a w roli Nell Sweetzer jeszcze raz zobaczymy Ashley Bell. Według zapewnień producenta, film ma być mroczniejszy, a twórcy celują w kategorię R. Zdjęcia ruszą w przyszłym miesiącu w niezwykle klimatycznym Nowym Orleanie.

O fabule na razie nic nie wiadomo, poza tym, że akcja osadzona będzie trzy miesiące po wydarzeniach z jedynki. Premiera być może jeszcze w tym roku.

"Pierwsza część kosztowała jedynie 1,5 miliona dolarów, a zarobiła 70 milionów. Jej bohaterem był popularny egzorcysta, który stracił wiarę w Boga i postanowił porzucić swoje zajęcie. Przed zakończeniem kariery zgodził się jednak na jeszcze jeden rytuał, który miał zostać sfilmowany na potrzeby filmu dokumentalnego."

Nasza recenzja "Ostatniego Egzorcyzmu"

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści