Zmorojewo możecie mieć teraz za darmo

01.03.2012 | http://www.zadarmo.nk.com.pl/ | underluk

Zmorojewo możecie mieć teraz za darmo

Elektroniczne wersje książek, nie mają w naszym kraju łatwo, ale jak można mieć je za darmo, szkoda nie skorzystać. Do 27 marca nie płacąc ani grosza, można pobrać "Zmorojewo" Jakuba Żulczyka.


"Zmorojewo" Jakuba Żulczyka, powieść fantastyczno-przygodowa dla młodzieży, która miała premierę na początku ubiegłego roku, zebrała mnóstwo przychylnych recenzji. Cieszy się niesłabnącym powodzeniem, większym nawet, odkąd pojawiła się Świątynia – kolejna książka o Tytusie Grójeckim.

Krytycy chwalili misternie zbudowany świat powieści oraz jej walory literackie, tym samym pokazując, że na Zmorojewo powinni zwrócić uwagę również rodzice – i czytelnicy w każdym wieku.

To jednak gimnazjaliści i licealiści byli w założeniu głównymi odbiorcami tych powieści – młodzi ludzie, dla których korzystanie z nowych technologii jest naturalne. Dla autora i wydawcy przygotowanie wersji elektronicznych obu powieści było więc oczywistym krokiem.


Książkę można pobrać stąd: "Zmorojewo"

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści